THAJSKÉ MASÁŽE

Thai classic massage

Klasická thajská masáž

Tradiční thajská masáž spojuje prvky akupresury a jógy. Ulevuje od bolesti zad a svalstva, zmírňuje ztuhlost a napětí. Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Pomáhá zlepšovat krevní oběh

Aroma Oil massage

Olejová  aroma masáž

Masážní aromatické oleje mají velmi blahodárný účinek na celý organismus. Zklidňují a regenerují nejen celé Vaše tělo, ale navíc působí antistresově a relaxačně na Vaši mysl.


Hot oil massage

Masáž horkým olejem

Jemná relaxační masáž, která pomocí přírodních olejů a velmi jemné techniky dosahuje uvolnění krku, zad a nohou. Odstraňuje stres napětí a celkovou ztuhlost.

Coconut Dream

Masáž panenským kokosovým olejem

Panenský kokosový olej zanechá pokožku jemnou, pružnou a zdravou. Zbaví vás nervového a svalového vypětí. Závěrečná obličejová masáž zjasní vaší pleť a vyhladí jemné i hrubší vrásky.


Pregnancy Healthy Mum massage

Masáž pro budoucí maminky

Přírodní peeling se aplikujeme postupně po celém těle, jakmile vaše pokožka absorbuje výživné látky, procedura pokračuje aromatickou masáží celého těla, rukou, nohou a hlavy pomocí olejů a produktů z mořských řas. Budete se cítit skvěle a uvolněně.

Heand and Back massage

Masáž zad, šíje a ramen

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Zaměření na problematické partie zad, ramen a šíje, kde se bezbolestnými hmaty uvolní ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body dojde k odblokování.

Herbal massage

Bylinná masáž

Herbal massage
Herbal massage

Tato starodávná bylinná masáž spočívá v kombinaci tradiční thajské masáže s přikládáním bylinných sáčků na energetická centra těla. Masáž působením na akupresurní body uvolní tělo, odstraní ztuhlost a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Díky nahřátým bylinkám se tělo prohřeje a uvolní od bolesti a stresu.


Foot massage

Masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Hodinová masáž je navíc doplněna o masáž hlavy a ramen.


Back Special

Masáž zad a šíje

Touto masáží odstraníme bolesti zad, šíje i ramen. Čerstvé byliny, balzám a tradiční thajská masáž ve svém spojení pomohou s celkovým uvolněním.


Romantic massage for Two

Romantická masáž ve dvou

Zažijte maximální uvolnění v privátním luxusním prostředí společně se svým blízkým člověkem. Pro ideální společný prožitek doporučujeme vybrat stejný typ masáže nebo dvě rozdílné, ale stejně dlouhé procedury.


Masáže nejsou vhodné pro...

Thajská masáž je o něco silnější než mnoho jiných masáží. 

  • Máte-li akutní onemocnění.
  • Pokud máte vysoký krevní tlak.

  • Pokud jste těhotná (v nabídkách bývá speciální massage).

  • Pokud jste nedávno podstoupili operaci nebo se z ní zotavuje. 

  • Pokud jste léčeni nebo jste se nedávno zotavili z jakéhokoli ortopedického stavu (bolesti v kloubech, kostech). 

  • Máte-li dermatologický stav, citlivou pokožku nebo vyrážku, která by mohla reagovat na používání masážních olejů nebo pleťových vod.

  • Pokud je vám méně než 18 let.